Naše interiérové štúdio je otvorené od pondelka do soboty. tel: 0944 123 711

usfloors-logo-tr-260x89h

Spoločnosť USFloors, založená v roku 2001, je popredným výrobcom unikátnych, luxusných, ekologických, vinylových podláh COREtec Engineered Luxury Vinyl. COREtec® je inovatívna podlahová krytina, ktorá znamená revolúciu a predpovedá budúcnosť v tvrdých podlahových krytinách! 100% vodeodolná podlaha s integrovanou korkovou podložkou COREtec® je patentovaná konštrukcia s extrudovaným jadrom, vyrobeným z vápenca a panenského vinylu.

 
Vzhľad

Máme vášeň pre poskytovanie širokého výberu autentického prírodného vzhľadu, aby ste mohli povedať, čo z vás robí to, čím ste. Trváme na inovácii produktov – vrátane mikro skosených hrán, vylepšených maľovaných drážok a technológie Embossed in Register – tvoríme najpríťažlivejšie vzory a textúry.

Obstojí v reálnom živote

Naše podlahy sú 100% vodeodolné, odolné voči deťom a domácim zvieratám. Vyskúšajte ich vo svojej kuchyni alebo v kúpeľni: nebudú sa krútiť alebo ohýbať, ani keď sú ponorené vo vode. Naše 100% vodeodolné jadro, pružný vinyl a ochranná vrstva proti opotrebeniu zaistia, aby vaša podlaha vyzerala dobre po celý život vášho domova. Prirodzene, všetky podlahy COREtec® majú doživotnú záruku na bývanie.

COREtec® znamená jednoduchú inštaláciu, ošetrovanie a pohodlné užívanie. Jej bezpečný klik systém nevyžaduje žiadne lepidlo alebo klince a je možné ju inštalovať na existujúce podlahy bez dodatočnej podložky. Zabudnite na brúsenie, leštenie, tesnenie alebo povrchovú úpravu: naše podlahy nevyžadujú mimoriadnu údržbu.

 

coretec-01Katalóg COREtec

 

pro plus COREtec Pro Plus

 

megastone COREtec Mega Stone

the naturals COREtec The Naturals

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie