OTVORENÉ AJ V SOBOTU - NA OBJEDNÁVKU

COREtec ®

usfloors-logo-tr-260x89h

Spoločnosť USFloors, založená v roku 2001, je popredným výrobcom unikátnych, luxusných, ekologických, vinylových podláh COREtec Engineered Luxury Vinyl. COREtec® je inovatívna podlahová krytina, ktorá znamená revolúciu a predpovedá budúcnosť v tvrdých podlahových krytinách! 100% vodeodolná podlaha s integrovanou korkovou podložkou COREtec® je patentovaná konštrukcia s extrudovaným jadrom, vyrobeným z vápenca a panenského vinylu.

 
Vzhľad

Máme vášeň pre poskytovanie širokého výberu autentického prírodného vzhľadu, aby ste mohli povedať, čo z vás robí to, čím ste. Trváme na inovácii produktov – vrátane mikro skosených hrán, vylepšených maľovaných drážok a technológie Embossed in Register – tvoríme najpríťažlivejšie vzory a textúry.

Obstojí v reálnom živote

Naše podlahy sú 100% vodeodolné, odolné voči deťom a domácim zvieratám. Vyskúšajte ich vo svojej kuchyni alebo v kúpeľni: nebudú sa krútiť alebo ohýbať, ani keď sú ponorené vo vode. Naše 100% vodeodolné jadro, pružný vinyl a ochranná vrstva proti opotrebeniu zaistia, aby vaša podlaha vyzerala dobre po celý život vášho domova. Prirodzene, všetky podlahy COREtec® majú doživotnú záruku na bývanie.

COREtec® znamená jednoduchú inštaláciu, ošetrovanie a pohodlné užívanie. Jej bezpečný klik systém nevyžaduje žiadne lepidlo alebo klince a je možné ju inštalovať na existujúce podlahy bez dodatočnej podložky. Zabudnite na brúsenie, leštenie, tesnenie alebo povrchovú úpravu: naše podlahy nevyžadujú mimoriadnu údržbu.

 

coretec-01Katalóg COREtec

 

pro plus COREtec Pro Plus

 

megastone COREtec Mega Stone

the naturals COREtec The Naturals