Naše interiérové štúdio je otvorené od pondelka do soboty. tel: 0944 123 711

5 dôvodov pre ... laminát

Pôsobivý vzhľad dreva a ušľachtilé kamenné dekory: laminát vďaka svojmu autentickému vzhľadu splní všetky želania na design a je zároveň odolný proti poškriabaniu, ekologický a mnohostranne použiteľný.

Teaser-TW-laminate-1-540x400px_2x  

1

ZDRAVÉ BÝVANIE

Laminátová podlaha neobsahuje PVC ani zmekčovadlá a z veľkej časti je vyrobená z dreva. Keďže lamely neuvoľňujú žiadne škodlivé látky, výborne sa hodí aj do detskej izby.
Pre všetkých alergikov je takáto podlaha požehnaním,
pretože sa nešpiní a ľahko sa čistí.

 

Laminátové podlahy zaisťujú zdravú klímu v miestnosti a ponúkajú priestor pre hru.

     

2

ODOLNOSŤ PROTI VLHKOSTI

S laminátovými podlahami sa luxusný sen o drevenom dekore v kúpelni a kuchyni stáva skutočnosťou. Vďaka novým technológiám sú podlahy mimoriadne odolné voči vlhkosti: laminátové podlahy Aqua+ majú vodeodolný povrch, nosná doska pätkrát zníženú bobtnavosť! Radosť z kúpania so špliechaním sa s našimi podlahami stane veľkou zábavou!


Voda a para nemajú pri laminátových podlahách Aqua+ žiadnu šancu!

  Teaser-TW-laminate-2-540x400px_2x
     
Teaser-TW-laminate-3-540x400px_2x  

3

AUTENTICKÝ DIZAJN

Nápadný vzhľad, ktorý rozpráva príbeh, decentný kameň, ktorý zušľachťuje chodbu, svetlý vzhľad dreva pre škandinávsky štýl bývania. Je jedno, aký smer ste pre svoje pohodlie zvolili, takmer nekonečné množstvo autentických variánt dizajnu laminátových podláh splní všetky sny o bývaní.
     

4

PODLAHA PRE ŽIVOT

Podlahy musia veľa vydržať a pritom stále žiariť. A také sú laminátové podlahy, pretože vďaka svojmu robustnému povrchu sú nezničitelne chránené proti oderu a škriabancom. Nielen v súkromných, ale tiež v komerčných priestoroch.

 

Teaser-TW-laminate-4-540x400px_2x

     
Teaser-TW-laminate-5-540x400px_2x  

5

EKOLOGICKÉ

V porovnaní s mnohými inými podlahami, ako sú napríklad keramické dlaždice, sa laminátové podlahy vyznačujú vynikajúcou ekologickou bilanciou! Ako drevené výrobky, v ktorých sa používa predovšetkým priemyslové drevo s certifikatom PEFC a odpadové drevo z drevárskeho priemyslu (napr. štiepky, piliny), ako aj ekologicky nezávadné spojivá, môžu byť plne recyklované!

 

egger_plavajuca_podlaha 

Naše zaklapávacie systémy pre pokládku podlahy

Vďaka patentovaným UNI fit! a JUST clic! podlahovým zaklapávacím systémom môžete položiť svoju podlahu Laminát, podlahu Comfort
alebo podlahu Design rýchlo a komfortne.

UNI fit!

Pomocou nášho patentovaného UNI fit! zaklapávacieho podlahového systému zvládnete pokládku podlahy obzvlášť rýchlo. Jednotlivé podlahové lamely sa najprv vzájomne spoja
k sebe. Pri použití metódy práce „offset” môže pokládku podlahy prevádzať dokonca niekoľko pracovníkov súčasne.

 

JUST clic!

Náš druhý patentovaný zaklapávací podlahový systém JUST clic! umožňuje taktiež rýchlu pokládku podlahy bez lepenia.
V tomto prípade sa podlahové lamely najprv spoja do rady z úzkej strany a potom sa zaklapnú spoločne s predchádzajúcim radom.

 

Naše videonávody pre plávajúcu pokládku pomocou systému UNI fit!

5-ELFC-UniFit-520x265px_2x 6-ELFC-UniFit-520x265px_2x
Inštalácia podlahy Egger Laminát pomocou systému UNI fit! Inštalácia EGGER Aqua+ podlahy Laminát pomocou systému UNI fit! – vo vlhkom prostredí

 

Naše videonávody pre plávajúcu pokládku pomocou systému JUST clic!

2-ELFC-JustClic-520x265px_2x  
Inštalácia EGGER podlahy Laminát pomocou systému JUST clic!  

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie