MOŽNOSŤ OBJEDNANIA SA MIMO OTVÁRACÍCH HODÍN

Perfektné kombinácie podláh EGGER a aktuálnych trendových farieb: Tlmené zemité tóny

Hľadáte inšpirácie ako zladiť súčasné moderné farby s podlahou? Nechajte sa vniesť so značkou EGGER do sveta dekorov podláh a trendových farieb roku 2023.

 

Podlahy EGGER sú perfektným doplnkom k aktuálnym farebným trendom. Špecialisti na dekory zo spoločnosti EGGER zostavili exkluzívne kombinácie produktov a dekorov, s cieľom inšpirovať a ukázať, s ktorými domácimi trendmi podlahy EGGER obzvlášť krásne ladia. Vybrali štyri moderné farby z palety prírodných odtieňov, ako sú zelená a modrá v tlmených odtieňoch, zemité odtiene a klasická čierna, ktoré sa dobre kombinujú s vybranými dekormi podláh. Výsledkom sú inšpiratívne, moderné obytné priestory, v ktorých sa budete cítiť skvelo. Inšpirujte sa krásnymi kombináciami pre váš domov.

Harmonické prírodné tóny vnášajú kus vonkajšieho prostredia do interiéru

S autentickými dekormi dreva, kameňa a tlmenými farbami prináša EGGER kus vonkajšieho prostredia do vášho interiéru. Tlmené farebné tóny sú jemné, premenlivé a predsa veľmi efektívne. V kombinácií s vybranými dekormi podláh je pôvabne zdôraznený individuálny charakter tlmených farieb.

 

Tlmené zemité tóny- teplé zemité tóny vytvárajú príjemnú atmosféru

Prírodné farby sú stále v kurze. Tlmené zemité tóny sa okolo nás objavujú v rôznych tvaroch a štruktúrach. Udávajú smer nielen súčasných UNI farieb, ale stretávame sa s nimi aj v teplých tónoch dreva a prírodných materiáloch, ako je koža, textílie z konope a iné. Dôraz tu nie je kladený na kontrasty, ale skôr na kombinácie tlmených zemitých a prírodných tónov. Nie sú to jednotlivé kusy nábytku alebo bytové doplnky, ktoré dominujú miestnosti. Vytúžený efekt je tvorený skôr farebnou harmóniou vybavenia. Všetko sa prelína v harmonický celok.

 

Laminátová podlaha Dub Melba hnedý

Doporučené dekory z Kolekcie podláh EGGER PRO ( pre zobrazenie kliknite na vybraný dekor) ▼